Poznaj nas

Kim jesteśmy?

House of Beer to owoc pasji i przyjaźni wielu ludzi. Otwierając bar 10.07.2010 roku chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł napić się dobrego piwa, odpocząć po ciężkim dniu i czuć się jak u siebie. Zaczynaliśmy z trzema salami dla gości (w tym barowa dla palących ;-), 6 kranami i 50 rodzajami piwa butelkowego. Gości przybywało z miesiąca na miesiąc i szybko leniwe wieczory przekształciły się w gwarne noce. Rozwój House of Beer przebiegał równoległe z dynamicznym rozwojem rynku piw craftowych. Do browarów komercyjnych i restauracyjnych zaczęły dołączać małe, rzemieślnicze projekty oferujące niedostępne na naszym podwórku do tej pory style i gatunki.
17917583_1880404715318389_7925747013509245097_o-Copy

Ludzi związanych z House of Beer łączą dwie rzeczy – miłość do piwa i miłość do jedzenia. Tak, to prawda, kochamy smaczne jedzenie co najmniej równie mocno, jak szklanka zimnego piwa w upalny dzień. Z tego romantycznego związku urodziła się jesienią 2017 roku kuchnia House of Beer prowadzona pewną ręką przez szefa kuchni Amadeusza. Koniecznie spróbujcie jego wariacji na temat kuchni amerykańskiej!

Co dalej? Wciąż się zmieniamy i rozwijamy, aby sprostać Waszym wymaganiom. Jeżeli chcesz się podzielić swoimi uwagami, masz cenną radę, propozycję zmiany, albo po prostu chcesz sobie pogadać, napisz do nas.

HOBKRAK-76

Kiedy w kwietniu 2011 spróbowaliśmy pierwszej warki Ataku Chmielu z browaru Pinta wiedzieliśmy, że rewolucja piwna rozpoczęła się na dobre! Rok później udało się nam powiększyć lokal o 300m klimatycznej piwnicy bo ciągle było u nas ciasno. Kameralna scena, pianino Henryk i 9 kranów stało się już na zawsze nieodłącznym elementem House of Beer. Zresztą możecie przekonać się o tym sami codziennie od 18:00 od wtorku do soboty.

W 2014 roku przeszliśmy kolejny lifting – odświeżyliśmy bar i aktualnie dysponujemy 21 kranami z sporą rotacją polskich craftowych i zagranicznych piw. Ponadto do Waszej dyspozycji jest ponad 250 piw butelkowych, których oferta zmienia się niemal codziennie. Cały czas dbamy o to, aby koneserzy (nie tylko!) piwa mogli znaleźć u nas najlepsze polskie i zagraniczne browary. W naszych butelkach zamknięte są chmiele z całego świata, a mnogość stylów i aromatów bedzie sporym zaskoczeniem dla kogoś kto przygodę z piwem rozpoczyna i takich gości lubimy najbardziej!

HOBKRAK-76