DOBRE JEDZENIE + DOBRE PIWO

Jedzenie to nasza pasja

Kuchnia w House of Beer to połączenie autorskich pomysłów szefa kuchni Amadeusza Dobrzańskiego inspirowanych niepowtarzalnym smakiem kuchni amerykańskiej oraz świetnego smaku i prawdziwej miłości do dobrego jedzenia właścicielki Aldony Sienkiewicz. Wyjątkowy smak naszych dań to zasługa własnych przetworów oraz wyboru najlepszych, zaprzyjaźnionych dostawców.

RIBS
HOT WINGS

Kuchnia Amerykańska

Wcielając w życie coraz to nowe pomysły zawsze skupiamy uwagę na świeżości, smaku i gwarancji najwyższej jakości. Wybierając House of Beer masz gwarancję doskonałego połączenia Twojego ulubionego piwa i smacznego jedzenia. Nasz lokal idealnie sprawdzi się zarówno podczas szybkiej przerwy na lunch, jak i przy okazji wieczornych spotkań z przyjaciółmi. Oferujemy możliwość obsługi grup turystycznych, dla których menu ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb. W razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc obsługi, bo nasza praca to nasza pasja.

Autorskie pomysły

Obsługujemy biznesowe spotkanie, imprezy dla przyjaciół, szybkie lunche, długie kolacje we dwoje, niezapomniane przyjęcia do rana oraz grupy turystyczne otwarte na nowe smaki!

SLIDERS